X

NOVICE

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole

Področnega posamičnega prvenstva v badmintonu za nekategorizirane tekmovalce in tekmovalke se je udeležilo okoli 120 tekmovalcev iz šol dolenjskega področnega centra. Pri mlajših učencih je slavil Taj Sporer pri mlajših učenkah Vita Škufca ter pri starejših učencih in učenkah Pia Pintar in Tilen Urbančič.

Preberi več

Razpisi občinskih in področnih prvenstev za srednje in osnovne šole - NOVEMBER 2023

Razpisi šolskih športnih tekmovanj:
- Odbojka starejši učenci (občinsko prvenstvo - 30. 11. 2023)
- Košarka dijaki (področno prvenstvo - 29. 11. 2023)
- Rokomet starejši učenci (področno prvenstvo - 28. 11. 2023)
- Rokomet starejše učenke (področno prvenstvo - 23. 11. 2023
- Mali nogomet starejši učenci (občinsko prvenstvo - 21. 11. 2023)
- Košarka dijakinje (področno prvenstvo - 20. 11. 2023)
- Košarka dijaki (občinsko prvenstvo - 16. 11. 2023)
- Badminton posamično OŠ (področno prvenstvo - 15. 11. 2023)
- Mali nogomet dijakinje (področno prvenstvo - 14. 11. 2023)
- Košarka starejši učenci (področno prvenstvo - 13. 11. 2023)
- Odbojka dijakinje (področno prvenstvo - 10. 11. 2023)
- Rokomet starejši učenci (občinsko prvenstvo - 9. 11. 2023)
- Odbojka dijaki (področno prvenstvo - 7. 11. 2023)

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za dijakinje

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za dijakinje sta se v finalu pomerili Gimnazija Brežice in Srednja zdravstvena in kemijska šola Šolskega centra Novo mesto. Uspešnejše so bile brežiške nogometašice, ki so slavile s 3 : 2. Tretje mesto je osvojila Srednja elektro, računalniška in tehniška gimnazija Šolskega centra Novo mesto. Najboljša strelka prvenstva z doseženimi šestimi zadetki je Julija Žnidarič.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učence

V ponedeljek, 13. 11. 2023, je v ŠC Livada potekalo področno prvenstvo v košarki za starejše učence, na katerem so prvo mesto osvojili učenci OŠ Drska. V finalu so premagali učence OŠ Loka Črnomelj, tretje mesto pa je pripadlo OŠ Mirana Jarca Črnomelj.

Preberi več

RNL - bilten št. 11

Zaključen je jesenski del rekreacijske lige v nogometu. Tokrat je tekmovanje potekalo v 1. in 3. travni ligi. Posebej se je izkazal Jan Novak iz ekipe Regrča vas, ki je dosegel tri zadetke.

V 1. ligi so po jesenskem delu na prvih treh mestih ekipe:
1. MEGAMIX, 2. NEVTRAL, 3. DUAL EXPRES - BELA CERKEV
V 2. ligi vodi ekipa BV TRADE AG-MA PODLJUBEN in v 3. ligi FUŽINA DVOR.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za dijakinje

Na področnem prvenstvu v odbojki za dijakinje je Gimnazija Novo mesto premagale vse konkurentke in osvojila naslov področnih prvakinj. Drugo mesto je pripadlo Gimnaziji Brežice in tretje Srednji šoli Josipa Jurčiča Ivančna Gorica.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence je Osnovna šola Bršljin v finalu premagala Osnovno šolo Stopiče. V tekmi za tretje mesto pa so bili rokometaši Osnovne šole Šmihel boljši od Osnovne šole Center. Najboljši strelec občinskega prvenstva je Nik Pust, ki je dosegel 32 zadetkov.