NOVICE

D.Š.I. - PIKADO

Na tekmovanju Delavskih športnih iger v pikadu, ki je potekalo v torek, 7. 11. 2023, je pri moških v jesenski in skupni razvrstitvi slavila ekipa DU Novo mesto, druga je bila Krka in tretja na jesenskem delu ekipa Zavoda za gozdove. V skupni razvrstitvi so tretje mesto zasedli tekmovalci iz Adrie Mobil.
Pri ženskah je v jesenskem delu slavila ekipa DU Mali Slatnik, druga je bila ekipa Zavoda za gozdove in tretja Policija. V končnem vrstnem redu je na prvem mestu ekipa DU Mali Slatnik, druge do bile tekmovalke Policije in tretje ekipe Krke.

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za dijake

Naslov področnih prvakov v odbojki za dijake so osvojili odbojkarji Srednje strojne šole Šolskega centra Novo mesto po zmagi v finalu nad Gimnazijo in Srednjo šolo Kočevje. Tretje mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto.

D. Š. I. - ODBOJKA

Na tekmovanju Delavskih športnih iger v odbojki je v jesenskem delu tako pri ženskah kot pri moških slavila Krka, ki je v obeh konkurencah zmagala tudi v skupnem seštevku. Drugo mesto je pri ženskah osvojila Splošna bolnišnica Novo mesto pri moških pa Roletarstvo Medle.

RNL - bilten št. 10

Tokrat je tekmovanje potekalo le v 1. travni ligi in sicer v športnem parku Dragotin Kette. Posebej se je izkazal Urban Kramar iz ekipe Dual expres - Bela cerkev, ki je dosegel tri zadetke.

DŠI - badminton

Več kot petdeset tekmovalcev in tekmovalk se je pomerilo v badmintonu za Delavske športne igre v jesenskem delu. V ženski kategoriji je zmagala Anja Kinčič, v moški pa Nejc Zaviršek. Oba sta najboljša tudi v skupnem seštevku za sezono 2023. Ekipno je v skupnem seštevku v obeh kategorijah najboljša Krka, pri ženskah je drugi Revoz pri moških pa Adria Mobil.

Rezultati občinskega prvenstva v košarki za starejše učenke 2023-24

Na OŠ Šmihel je v sredo, 25. 10. 2023, potekalo občinsko prvenstvo v košarki za starejše učenke. Občinske prvakinje so postale učenke OŠ Drska, ki so v finalu premagale OŠ Šmihel. Tretje mesto je pripadlo OŠ Grm. Najboljša strelka prvenstva je Tia Đapa.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za dijake

Srednja strojna šola Šolskega centra Novo mesto je osvojila naslov občinskih prvakov v odbojki za dijake po zmagi v finalu nad Srednjo elektro - računalniško šolo in tehniško gimnazijo Šolskega centra Novo mesto. Tretje mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto.