X

NOVICE

Rezultati polfinala občinskega prvenstva v košarki za mlajše učence - 2. skupina

Na drugem polfinalnem turnirju za mlajše učence sta si uvrstitev na finalni turnir priigrali Osnovna šola Drska in Osnovna šola Bršljin. Finalni turnir bo v četrtek, 19. 1. 2023, na Osnovni šoli Drska.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za starejše učenke

Na področnem prvenstvu v odbojki za starejše učenke, ki je potekalo v Metliki je v finalni tekmi Osnovna šola Žužemberk premagala Osnovno šolo Center in osvojila naslov področnih prvakinj. Tretje mesto je po zmagi nad Osnovno šolo Otočec osvojila Osnovna šola Metlika.

Preberi več

Na prvem polfinalnem turnirju za mlajše učence sta si uvrstitev na finalni turnir priigrali Osnovna šola Brusnice in Osnovna šola Grm. Finalni turnir bo v četrtek, 19. 1. 2023, na Osnovni šoli Drska.

Preberi več

Delavske športne igre 2022 - zaključna prireditev 62. sezone

Zavod Novo mesto je prvi petek v letu 2023 izkoristil za izvedbo zaključne prireditve 62. sezone Delavskih športnih iger. Na prireditvi v Kulturnem centru Janeza Trdine smo podelili priznanja najboljšim posameznikom in ekipam, razglasili pa smo tudi Naj športnika in športnico zadnje sezone.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za dijake

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za dijake je sodelovalo osem ekip iz cele Dolenjske. Prvo mesto je osvojila ekipa SIC Brežice, ki je v finalu premagala Ekonomsko šolo Novo mesto. Najboljši strelec področnega prvenstva s sedmimi doseženimi zadetki je Tadej Petančič.

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v odbojki za starejše učence

Na področnem prvenstvu v odbojki za starejše učence, ki je potekalo v Mokronogu je v finalu Osnovna šola Žužemberk premagala Osnovno šolo Šentjernej. V tekmi za tretje mesto so bili odbojkarji Osnovne šole Otočec uspešnejši od vrstnikov iz Osnovne šole Center.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v streljanju za osnovne šole

Na občinskem prvenstvu v streljanju za osnovne šole je ekipno pri mlajših učencih in učenkah slavila Osnovna šola Center, pri starejših učenkah Osnovna šola Brusnice in pri starejših učencih Osnovna šola Drska. Med posamezniki so bili najboljši Gašper Zupančič, Riana Erenda, Nuša Mrak in Gal Pirc.