NOVICE

Rezultati področnega prvenstva v košarki za dijake

Po skoraj dvajsetih letih naslov področnih prvakov v košarki ni pripadel dijakom Šolskega centra srednje elektro šole in tehniške gimnazije, saj so jih v finalu premagali košarkarji novomeške gimnazije. Tretje mesto je osvojila srednja zdravstvena in kemijska šola.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učence

Na področnem prvenstvu v košarki za starejše učence je prvo mesto osvojila OŠ Center, ki je v finalu premagala vrstnike iz OŠ Loka Črnomelj. Tretje mesto je osvojila OŠ Bršljin po zmagi nad OŠ Toneta Pavčka. Najboljši strelec prvenstva z doseženimi 43 točkami je Val Hribar.

Rezultati občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Na občinskem posamičnem prvenstvu v šahu za osnovne šole so v posameznih kategorija zmagali: Janez Radež, Iva Zala Gotlib Kerin, Pavel Radež in Lucija Radež vsi iz Osnovne šole Otočec.

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za dijakinje

Občinske prvakinje v odbojki so postale dijakinje Gimnazije Novo mesto, drugo mesto so osvojile odbojkarice Šolskega centra Novo mesto, Srednje elektro šole in tehniške gimnazije in tretje dijakinje Srednje zdravstvene in kemijske šole prav tako Šolskega centra Novo mesto.

Razpis občinskega prvenstva v košarki za dijake

Občinsko prvenstvo v košarki za dijake bo v sredo, 15. 12. 2021, ob 8.00 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Razpis občinskega posamičnega prvenstva v šahu za osnovne šole

Občinsko posamično prvenstvo v šahu za starejše in mlajše učence ter učenke, bo v četrtek, 9. 12. 2021, ob 14.30 v avli Kulturnega centra Janeza Trdine.

Razpis občinskega prvenstva v odbojki za dijakinje

Občinsko prvenstvo v odbojki za dijakinje bo v četrtek, 9. 12. 2021, ob 8.00 v Športni dvorani Marof.