X

NOVICE

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za starejše učence

Na občinskem prvenstvu v rokometu za starejše učence so prva tri mesta osvojili rokometaši OŠ Stopiče, Center in Bršljin.

Preberi več

Rezultati TRAVNE LIGE 2018/2019 - bilten št. 11 (zaklj. jesen. del)

Na Martinovo nedeljo, 11.11.2018, so bile odigrane še zadnje tekme jesenskega dela v Travni ligi za sezono 2018/2019. Odigrane so bile tekme v treh ligah.
Strelci so bili najbolj razpoloženi (10) na tekmi med ekipama MEGAMIX : STARI GRAD - PICERIJA MAČKOVEC. Najboljši strelec v vseh ligah po štirih kolih je Jernej Barborič (ŠENTPETER) z 21 zadetki.

Preberi več

Razpored št. 1 rekreacijske lige v odbojki 2018/19

Objavljamo razpored št. 1 tekmovanja - Rekreacijska liga v odbojki 2018/19, ter osnovna določila rekreacijske lige v odbojki.

Preberi več

Razpis rekreacijske lige v odbojki 2018/19

Zavod Novo mesto razpisuje medobčinsko rekreacijsko ligo v odbojki, ki se bo začela predvidoma v mesecu novembru 2018 v Športni dvorani Marof v Novem mestu. Prijave sprejemamo do vključno 17.10.2018, na naslov: Zavod Novo mesto, Novi trg 5, 8000 Novo mesto, s pripisom za odbojkarsko

Preberi več

Rezultati TRAVNE LIGE 2018/2019 - bilten št. 10 (jesen. del)

V nedeljo, 04.11.2018, so bile odigrane tekme v Travni ligi za sezono 2018/2019. Odigrane so bile tekme v teh ligah. Strelci so bili najbolj razpoloženi (10) na tekmi med ekipama BRUSNICE : AVTOVLEKA HREN. Najboljši strelec v vseh ligah po štirih kolih je Jernej Barborič (ŠENTPETER) z 21 zadetki.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v odbojki za dijakinje

Prvo mesto na občinskem prvenstvu v odbojki za dijakinje je osvojila Gimnazija Novo mesto, drugo Srednja zdravstvena in kemijska šola in tretje srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola.

Preberi več

DŠI 2018 - badminton - jesenski del

Jesenski turnir v badmintonu sta prepričljivo osvojila »krkaša«Jerca Bajuk v ženski in Rok Kopač v moški kategoriji. Jerca je v finalu ugnala Sandro Turk (Krka), tretje mesto je po zmagi proti Katji Jenič (Adria Mobil) pripadlo Mariji Grdešič (Policija). V moškem finalu je moral Kopačevo premoč priznati Dejan Janc (Krka), v tekmi za tretje mesto pa je bil Luka Balabanič (Adria Mobil) boljši od Vojka Antončiča (Krka).

Preberi več