X

NOVICE

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za mlajše učence in učenke

Področno prvenstvo v rokometu za mlajše učenke in učence je bilo odigrano skupaj v Športni dvorani Trebnje. V obeh konkurencah je prvo mesto osvojila Osnovna šola Trebnje, pri učenkah je drugo mesto osvojila Osnovna šola Grm, pri učencih pa Osnovna šola Center.

Preberi več

Razpis področnega prvenstva v malem nogometu za mlajše učenke

Področno prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke bo v torek, 16. 4. 2019, ob 10.00 v športni dvorani v Šentjerneju.

Preberi več

REKREACIJSKA LIGA 2018/2019 - NOGOMET

31.3. 2019, so bile odigrane tekme 10. kroga ORNL v štirih rekreacijskih ligah travnate lige.

Preberi več

DŠI 2019 - STRELJANJE

Med 63 posamezniki, ki so se udeležili streljanja z zračno puško, je bil najbolj natančen Dušan Piškurič (URSA Slovenija; 186), drugo mesto je osvojil Hanzi Mohorič (Revoz; 181), tretje pa Mirko Bele (Roletarstvo Medle; 181). Ekipno so bili med 14 ekipami najuspešnejši predstavniki Društva upokojencev Novo mesto (851), pred Krko (827) in Revozom (803).

Preberi več

Rezultati področnega prvenstva v mali odbojki za mlajše učence

Na področnem prvenstvu v mali odbojki za mlajše učence so prvo mesto osvojili domačini učenci Osnovne šole Žužemberk, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Center in tretje Osnovna šola Šmihel.

Preberi več

Rezultati občinskega prvenstva v rokometu za mlajše učenke

Občinske prvakinje v rokometu za mlajše učenke so postale rokometašice Osnovne šole Grm, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Stopiče in tretje Osnovna šola Bršljin. Najboljša strelka prvenstva je Nežka Ocepek, ki je dosegla 21 zadetkov.

Preberi več

RL 2019 - RAZPORED OBČINSKE LIGE V NOGOMETU - POMLAD

Objavljamo razpored Občinske rekreativne lige v nogometu. Skupno v 4. ligah nastopa 39 ekip (1.liga - 10 ekip, 2. liga - 10 ekip, 3. liga - 10 ekip, 4. liga - 9 ekip. Pomladanski del se v vseh ligah z 10. krogom prične 31.3. 2019.